Jump to content

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina

 1. Ankstesni
 2. Where is moderator?? I'ts important. Regards.
 3. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: Pažeidėjo nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! TEMOS PAVADINIMAS – pažeidėjo nick ir jo prasižengimas (pvz., nick apgavystės); Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 10s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
 4. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Pildo nukentėjęs žaidėjas, pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: Administratoriaus nick: Kuo nusikalto?: Įrodymai (būtina foto/video): DĖMESIO! Video įrodymas privalo būti ilgesnis, nei 15s.; Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas.
 5. Svarbu! Jūsų siūloma idėja turi būti viena! Pildyti pagal anketos formą! Anketa, užpildyta nesilaikant taisyklių bus pašalinta arba atmesta! Jūsų nick žaidime: Jūsų idėja: Kuo ši idėja naudinga?:
 6. Nick žaidime: Aprašykite bug'ą: Nuotraukos/video: Už stambių klaidų pranešimą būsite apdovanoti!
 1. Rodyti daugiau veiklos
 • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 1 Svečias (Pilnas sąrašas)

  • Šiuo metu nėra prisijungusių vartotojų
 • Forumo statistika

  5
  Viso temų
  153
  Viso pranešimų
 • Naujausi būsenos atnaujinimai

  Nėra jokių būsenos atnaujinimų
×
×
 • Create New...